KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Geleceğin yumrukları eldiven giydi
Geleceğin yumrukları eldiven giydi
Salon Sporları
20 Nisan 2010 Salı 14:26
  • 792
  • 0

Geleceğin yumrukları eldiven giydi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Boks Takımı’nın altyapısını oluşturan minik yumruklar kampa alındı. Yuvacık’ta Antrenörler Ali Çelikiz ve Burhan Koç yönetiminde çalışmalara başlayan miniklerin antrenmanlardaki istekli görüntüleri gelecek için umut

TEORİK VE PRATİK ÇALIŞTILAR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yuvacık Boks Eğitim Merkezindeki hafta iki gün yapılan çalışmalara katılan minik sporcular teorik çalışmaları ardından hocaları tarafından eldiven giydirilerek uygulamalı yumruk atma tekniklerini öğrendiler. Yuvacık Şubesindeki çalışmalarda 94–95 Doğumlu Yıldızlar, 96-97 Üst Minik ve 98-99 doğumlu alt minikler geleceğin boksörleri olmak için çaba gösteriyorlar.


ŞAMPİYON HOCALAR ÇALIŞTIRIYOR

Türk Boksuna uzun yıllar sporcu olarak hizmet veren, ringlerde ter döken ülkemize şampiyonluklar ve madalyalar kazandıran Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`un hocaları Ali Çelikiz ve Burhan Koç şimdi minik yumrukları yetiştirmek için çaba gösteriyorlar. 50 sporcu ile sürdürülen çalışmaların verimli geçtiğini belirten Büyükşehir Kağıtspor Boks Antrenörleri Ali Çelikiz ve Burhan Koç, ‘ Sporcularımızı geliştirdikten sonra Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde Tekirdağ ve Erzincan`daki müsabakalarda ringe çıkaracağız ‘ dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ