KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7669 TL
  • 6.4016 TL
  • 7.5790 TL
Kocaeli Zirve
İzmit’te fuhuş baskını!
İzmit’te fuhuş baskını!
Polis-Adliye
18 Ağustos 2019 Pazar 18:20
  • 8745
  • 0

İzmit’te fuhuş baskını!

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne gelen ihbar üzerine Karabaş Mahallesi’ndeki bir apartmana baskın düzenledi. Baskın sonucu 1 transseksüel birey gözaltına alındı.

Edinilen bilgi ve iddialara göre emniyete Karabaş Mahallesi’nde bir apartmanda fuhuş yapıldığına dair bir ihbar geldi. Bunun üzerine Ahlak Büro Amirliği ihbar edilen adres üzerinde yaptığı gözlemde, bazı şahısların içeri girip çıkmasından şüphelenerek soruşturmayı sürdürdü.

Soruşturma sonucunda S.K adlı transseksüel bireyin sosyal medyada ilan vererek evinde fuhuş yaptığı ortaya çıktı.

Karabaş Mahallesi’ndeki apartmana yapılan baskın sonucunda gözaltına alınan S.K, ifadesinin alınmasının ardından savcılığa sevk edildi. Fuhuş yapılan adresteki apartman ise mühürlendi.

DİĞER HABERLER

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’te yaşayan ve 5 aylık hamile olan Hacer Atik, 11 gün önce cezaevinden çıkan dini nikahlı eşi Muhsin Culfacı’yı gelinlikle kapıda karşıladı. Geçen günlerde Muhsin Culfacı, iddiaya göre 5 aylık hamile eşi Hacer Atik’e sabah namazı kılmasını söyledi. Ancak Atik, reddetti. Bunun üzerine Culfacı, evdeki elektrikli sobayı Hacer Atik'in üzerine attı, ardından da döverek sağ elinde sigara söndürdü. Hastaneye giderek darp raporu alan Hacer Atik, şikayetçi oldu. Polis, Muhsin Culfacı’yı bulmak için çalışma başlatırken, Atik ise barınma evine götürüldü.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ