KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8067 TL
  • 6.4646 TL
  • 7.6665 TL
Kocaeli Zirve
İzmit’te otomobil ok gibi bariyerlere saplandı!
İzmit’te otomobil ok gibi bariyerlere saplandı!
Polis-Adliye
30 Kasım 2019 Cumartesi 00:24

İzmit’te otomobil ok gibi bariyerlere saplandı!

İzmit’te dün akşam saatlerinde meydana gelen kazada Yalova istikametine dönmek isteyen otomobil ok gibi bariyerlere saplandı.

İzmit D-100 Karayolu Köfteci Yusuf’un karşısında dün akşam 21:30 sıralarında meydana gelen kazada D-100 karayolu İstanbul istikametine gitmekte olan 77 DF 955 plakalı otomobil Yalova levhalarının olduğu yerden Yalova’ya yönüne dönmek isterken henüz plakası belirlenemeyen bir TIR’ın sıkıştırması ile bariyerlere girdi.

Otomobilin ön tarafını ok gibi bariyerlere saplanırken aracın içinde bulunan 3 kişi kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Aracı kullanan şoförün alkol testinde her hangi alkol bulgusuna rastlanmazken polisin olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

DİĞER HABERLER

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’te yaşayan ve 5 aylık hamile olan Hacer Atik, 11 gün önce cezaevinden çıkan dini nikahlı eşi Muhsin Culfacı’yı gelinlikle kapıda karşıladı. Geçen günlerde Muhsin Culfacı, iddiaya göre 5 aylık hamile eşi Hacer Atik’e sabah namazı kılmasını söyledi. Ancak Atik, reddetti. Bunun üzerine Culfacı, evdeki elektrikli sobayı Hacer Atik'in üzerine attı, ardından da döverek sağ elinde sigara söndürdü. Hastaneye giderek darp raporu alan Hacer Atik, şikayetçi oldu. Polis, Muhsin Culfacı’yı bulmak için çalışma başlatırken, Atik ise barınma evine götürüldü.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ