KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Genç raketler ödüllerini aldı
Genç raketler ödüllerini aldı
Salon Sporları
16 Nisan 2010 Cuma 13:58
  • 833
  • 0

Genç raketler ödüllerini aldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Gençler Tenis İl Birinciliği oynanan final maçları ile son buldu.

 İzmit Tenis Kulübü kapalı tenis kortunda iki gün süren maçlar sonunda kızlarda Atılım Anadolu Lisesi, erkeklerde Kocaeli Anadolu birinci oldu.

YEDİ OKUL KATILDI
Gençler Tenis İl Birinciliği`nde heyecan kesen müsabakalar oynandı. 7 Okulun katıldığı Okullar arası Gençler Tenis İl Birinciliği oynanan final maçları ile son buldu. İzmit Tenis Kulübü kapalı kortunda gerçekleşen ve iki gün süren Tenis il birinciliğinde genç sporcular raketleriyle herkesi büyülerken sporcular en güzel hareketlerini yapıp sayı alırken nefis maçlara imza attılar İki gün süren Okullar Arası Gençler Tenis il birinciliği tek ve çiftler bay ve bayan dalında yapıldı.

ŞAMPİYONA 4 MAYIS`TA
Erkeklerde Kocaeli Anadolu Lisesi birinci, Özel Erkul Tunagür Lisesi ikinci, Atılım Anadolu Lisesi üçüncü ve Cahit Elginkan Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Kızlarda Atılım Anadolu Lisesi birinci, Gebze Anadolu Lisesi ikinci ve Özel Erkul Lisesi üçüncü oldu. Gençler Tenis İl Birinciliği`nde kızlarda Atılım Anadolu Lisesi, erkeklerde Kocaeli Anadolu Lisesi 4-8 Mayıs tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası`nda ilimizi temsil edecek.

ERKEKLER
1-Kocaeli Anadolu Lisesi
2-Özel Erkul Tunagür Anadolu Lisesi
3-Atılım Anadolu Lisesi
4-Cahit Elginkan Anadolu Lisesi

KIZLAR
1-Atılım Anadolu Lisesi
2-Gebze Anadolu Lisesi
3-Özel Erkul Anadolu Lisesi

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ