KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel’de parçalanmış ceset bulundu
Karamürsel’de parçalanmış ceset bulundu
Polis-Adliye
25 Kasım 2010 Perşembe 18:53
  • 13067
  • 6

Karamürsel’de parçalanmış ceset bulundu

Yalova Altınova’ya bağlı Ayazma Köyü yakınlarındaki ormanlık alanda önceki akşam bir valizin içerisinde üç parçaya ayrılmış bir erkek cesedi bulundu

Karamürsel çıkışında yer alan, Yalova`ya bağlı Altınova Ayazma Köyü yakınlarındaki ormanlık alanda parçalanmış bir erkek cesedi bulundu. İddialara göre; köyün yakınlarında faaliyet gösteren bir çiftlikte bekçi olarak görev yapan bir kişi çiftliğe giderken pis bir koku duydu. Merak ederek biraz ilerleyen vatandaş ardından siyah poşetin içerisine baktığında bir erkeğe ait olan kesilmiş bir baş görünce hemen durumu jandarma ekiplerine bildirdi.


ÜÇ PARÇAYA AYRILMIŞ

Korkunç cinayeti haber alır almaz kısa sürede jandarma ekipleri olay yerine geldi. Şahsın gösterdiği siyah poşet içerisindeki kesilmiş başı gören ekipler çevrede yaptıkları araştırmada poşetin hemen yanında bulunan, sıkıca sarılmış valizi açtıklarında, vücuttan geriye kalan parçalanmış bacak ve organları buldu. Hunharca katledilen kişinin üzerinden herhangi bir kimlik çıkmazken, jandarma ekipleri olay yerinde detaylı inceleme yaptı. İncelemenin ardından kimliği belirsiz kişiye ait olan ceset Karamürsel Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
 

KAYIP BAŞVURUSU YOK
Üzerinden kimlik çıkmayan, 10 gün önce öldürüldüğü belirlenen ve 40-50 yaşlarında olduğu tahmin edilen kişinin ilk önce boğulduğu, ardından da başının ve bacaklarının vücuttan kesildiği öğrenildi. Korkunç cinayet üzerine soruşturma yapan jandarma ekipleri, son 10 gün içerisinde Yalova, Altınova ve Karamürsel ilçelerinde herhangi bir kayıp başvurusu olmadığını belirledi. Öldürülen kişinin ya başka bir yerde öldürülerek oraya atıldığı ya da iş seyahati için bölgeye gelmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.
 

KİMLİĞİ BELLİ DEĞİL
Yalova ve Karamürsel`de büyük paniğe neden olan cinayetin sır perdesinin aralanması için jandarma ekipleri öldürülen kişinin kimliğini belirlemeye çalışıyor. Üzerinde yeşil renkli gömlek olan erkek cesedinin kime ait olduğunun belirlenmesinin ardından cinayetin kim veya kimler tarafından işlendiği tespit edilmeye çalışılacak. Karamürsel Devlet Hastanesi morgunda kaldırılan cesedin soruşturma bitene kadar burada bekletileceği, eğer herhangi bir yakını çıkmazsa kimsesizler mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ