KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel’deki ilkokulda korkunç olay
Karamürsel’deki ilkokulda korkunç olay
Polis-Adliye
04 Aralık 2010 Cumartesi 10:24
  • 16652
  • 21

Karamürsel’deki ilkokulda korkunç olay

8. sınıfa giden iki öğrenci, bu yıl 1’e başlayan 7 yaşındaki kıza okul bahçesinde tecavüze kalktı, öğrencilerinden biri tutuklandı

OKUL BAHÇESİNDE
Eğitim camiasında bomba tesiri yaratan olay Karamürsel`de meydana geldi. İlçenin gözde okullarından 4 Temmuz İlköğretim Okulu`nun bahçesi, dudak uçuklatan görüntülere sahne oldu. 8. sınıfa giden 13 yaşlarındaki iki öğrenci N.C. ve İ.K., okul bahçesinde, okulla henüz bu yıl tanışmış 7 yaşındaki kız öğrenci A.S.Y.`ye tecavüze yeltendi.
 

ENSELENDİLER
Son teneffüste gerçekleşen korkunç olay daha vahim sonuçlara ulaşmadan sonlandırıldı. İki çocuğun korkunç planı bahçedeki diğer öğrencilerin durumu fark etmesiyle sonuçsuz kaldı. Konu önce okul idaresine, ardından da polise aksetti. Polis, tecavüze yeltenen iki öğrenciyi emniyete götürüp sorguladı.
 

BİRİ TUTUKLANDI
Küçük kıza tecavüze yeltenen iki öğrenciden N.C. tutuklandı, yaşı küçük olduğu için çocuk ıslahevine gönderildi. Bu gelişme hem okulda hem de veliler arasında şok etkisi yarattı. Karamürsel`i sarsan bu olay velileri fazlasıyla tedirgin etti. Veliler diken üstünde. Yaşadıkları karşısında travma geçiren kız öğrenci de okula gitmiyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ