KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Karısını kovaladı polisi yaraladı
Karısını kovaladı polisi yaraladı
Polis-Adliye
21 Aralık 2011 Çarşamba 12:23
  • 3729
  • 1

Karısını kovaladı polisi yaraladı

28 Haziran Mahallesi’ndeki evinde imam nikahlı kocasından dayak yiyen kadın evden kaçtı.Kaçan karısının peşinden bıçakla koşan adam araya giren polisi bıçakladı

28 Haziran Mahallesi`nde imam nikahlı eşini darp edip bıçakla kovalayan adam araya giren polisi de yaralamaktan gözaltına alındı. İddialara göre olay şu şekilde gelişti; Oğuzhan K. (19) ile R. K. (17) bir süre önce imam nikahıyla yaşamaya başladı. İmam nikahlı eşiyle tartışan Oğuzhan K., R. K.`yi feci şekilde darp etti. Eşinin bir anlık dalgınlığından yaralanan R. K. evden kaçarak evinin yakınlarındaki Bekirpaşa Polis Merkezi`ne sığınmak istedi.
 

POLİSİN ELİ KESİLDİ
Eşinin kaçmasıyla daha da sinirlenen Oğuzhan K. de evden aldığı bıçakla eşini kovalamaya başladı. R. K. tam polis merkezinin merdivenlerindeyken eşine yakalandı. Bu sırada nöbet tutan polis memuru Bekir G., olayı görüp hemen olaya müdahale etti. Oğuzhan K.`nin elinden bıçağı almaya çalışan polis memurunun eli kesildi. Karakoldaki polis memurlarının da araya girmesiyle Oğuzhan K. sakinleştirildi.
 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Çok sayıda sabıkası bulunan Oğuzhan K., ifadesi alınmak üzere İzmit İlçe Asayiş Bürosu ekiplerine teslim edildi. İmam nikahlı eşi tarafından feci şekilde darp edilen R. K. eşinden şikayetçi olurken, yaralı polis memuru da tedavisinin ardından taburcu edildi. Hem eşini darp eden hem de polis memurunun elinin kesilmesine neden olan Oğuzhan K., ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi mahkemece tutuklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ