KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Tesislerde bahar havası
Tesislerde bahar havası
Kocaelispor
01 Nisan 2010 Perşembe 16:22
  • 1519
  • 4

Tesislerde bahar havası

Konyaspor maçını kaybederek matematiksel olarak ligden düşen Kocaelispor, Pazar günü oynayacağı Kartalspor maçının hazırlıklarına dün KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde devam etti

Mehmet ve levent katıldı
Kartalspor maçının hazırlıklarını aralıksız bir şekilde sürdüren Kocaelispor`da dün yüksek tempoda çalışma yapıldı. Teknik direktör Coşkun Demirbakan özel işleri nedeniyle antrenmana çıkmadı ve çalışmayı yardımcı antrenör Soner Alp yaptırdı. Kocaelispor`un sakat futbolcuları Levent Kartop ve Mehmet Östonga dünkü antrenmanda takımla birlikte yaptı. Sakatlığı nükseden Bilal Turgut ise çalışmayı yarıda bıraktı. Ağrıları artan Bilal`in tedavisine hemen başlandı.

Kaleciler ayrı çalıştı
Fevzi Tuncay`ın sözleşmesinin fesh edilmesinin ardından Kocaelispor`a file bekçilerinin sayısı ikiye düştü. Dünkü antrenmanda Metin Erol ve Serkan Demirol takımdan ayrı çalıştı. Kaleci antrenörü İsmail Güney`in özel çalışmaya tabii tuttuğu Metin, Serkan ikilisi form grafiklerinin zirvesinde olduğunu belli etti. Tecrübeli isimlerden Ali Cansun antrenmanın en çalışkan ismi olurken, Atahan menekşe yaptığı esprilerle takım arkadaşlarını kırdı geçirdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ