KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Kazada ölen kadın Yuvacıklı çıktı
Kazada ölen kadın Yuvacıklı çıktı
Polis-Adliye
05 Nisan 2010 Pazartesi 13:56
  • 12576
  • 12

Kazada ölen kadın Yuvacıklı çıktı

Real Alışveriş Merkezi’nin önündeki yan yolda meydana gelen kazada ölen kadının Yuvacıklı Zeynep Azak olduğu ortaya çıktı

Real Alışveriş Merkezi`nin önündeki yan yolda meydana gelen kazada yaşamını yitiren kadının Aşağı Yuvacık Tınazlar Mahallesi Tepe Sokak`ta oturan, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde şef olarak çalışan Hürmet Azak`ın eşi Zeynep Azak olduğu belirlendi. Hafta sonunu geçirmek üzere yengesi Fatma Karaosmanoğlu ile birlikte İstanbul`daki kız kardeşinin yanına giden Zeynep Azak, 18.00 treniyle geri dönmüş, saat 20.30`da da yengesinden ayrılmıştı.

BAŞKANIN AKRABASI
Ailesi Zeynep Azak`ın hala İstanbul`da olduğunu düşünürken kaza fotoğrafını gazetemizde gören yakınları acı haberi tez ulaştırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nun amcası Mustafa Karaosmanoğlu`nun kızı olan Zeynep Azak`ın ölümü Yuvacık`ta büyük üzüntü yarattı. En büyük oğlu Emre Kastamonu`da asker olan talihsiz kadın üç çocuk annesiydi. Zeynep Azak`ın kimlik ve cep telefonunun bulunduğu çantasının ise kayıp olduğunu öğrenildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ