KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kerpe’ye kumarhane kurmuşlar!
Kerpe’ye kumarhane kurmuşlar!
Polis-Adliye
23 Aralık 2009 Çarşamba 12:32
  • 4667
  • 7

Kerpe’ye kumarhane kurmuşlar!

Jandarmanın baskını, Kerpe’deki bir otelin toplantı salonunun kumarhaneye dönüştürüldüğünü ortaya çıkardı

Kandıra`ya bağlı Kerpe`deki bir otelde kumar oynandığı bilgisini alan Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı`na bağlı ekipler hemen harekete geçti. Önce Kandıra Sulh Ceza Mahkemesi`nden arama kararı alındı, ardından Kandıra  İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleriyle birlikte gece yarısı otele bir baskın düzenlendi.
 

POKER MASALARI
İşletmeciliğini A.A.`nın yaptığı otele yönelik baskında toplantı salonunun kumarhaneye dönüştürüldüğü ortaya çıktı. Otelin toplantı salonunda 1 adet black jack masası, 4 adet Teksas holdem poker masası, 1 adet rulet masası, 1 adet duc masası, kumar oynatılmakta kullanılan internete bağlı 16 adet bilgisayar, 1 adet dizüstü bilgisayar, 2 adet langırt masası ele geçirildi.
 

RENK RENK PULLAR
Öte yandan masaların çekmecelerinden 46 adet çeşitli renklerde pul çıktı. Olayla ilgili olarak işletme sahibi A.A.`nın yanı sıra S.E., R.A. ve N.K. isimli şahıslar hakkında kumar oynamak için yer ve imkan sağlamak suçundan, K.O., H.H.G., F.B., B.K. ve Y.E. isimli şahıslar hakkında da kumar oynama suçundan yasal işlem yapıldı.
 

MÜHÜRLEDİLER
İl Jandarma Komutanlığı`na bağlı ekipler tarafından gözaltına alınan zanlılar cumhuriyet savcısına ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. Kumar oynatılan odanın kapıları ve pencereleri ise Kandıra Cumhuriyet Savcısı`nın talimatıyla mühürlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ