Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
Soğuksuda sıcak buluşma
Soğuksuda sıcak buluşma
Güncel
09 Mayıs 2010 Pazar 14:45
  • 964
  • 0

Soğuksuda sıcak buluşma

Başiskele Kent Konseyi Kadın Meclisi, özel olarak seçtiği 15 anneyi, Anneler Günü nedeniyle Soğuksuda ağırladı

Başiskele Kent Konseyi Kadın Meclisi, ilk organizasyonunu anneler için gerçekleştirdi. İlçenin en güzel manzarasına sahip Soğuksuda özel olarak seçilmiş 15 anneyi ağırlayan kent konseyi yönetimi, annelere unutulmaz bir gün yaşattı. Kent konseyi başkanı Fahri Uslu, kadın meclisi başkanı Fügen Andiç ile yönetim kurulu üyeleri de bu sıcak buluşmada yerini aldı. Canlı müzik eşliğinde gerçekleştirilen yemeğin ardından kandın meclisi, davetli annelerin gününü kutlayarak birer karanfil hediye etti.

SEVGİLERİN EN YÜCESİ
Tek tek kapılarından alınan anneler yapılan güzel bir organizasyonla Soğuksu da bir araya geldi. En iyi şekilde ağırlanan anneler deyim yerindeyse unutulmaz bir gün yaşadı. Günün önemine ilişkin bir konuşma yapan Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu, “Anne sevgisi sevgilerin en büyüğü, en yücesi ve en kıymetlisi. Baş tacı olan annelerimizin tek beklentisi ise sevgi. O yüzden yılın her günü sevgimizi annelerimizden eksik etmeyelim” şeklinde konuştu.

KARANFİLLER DAĞITILDI
Beşiskele Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Fügen Andıç`da konuşmasında ,“Bu bizim ilk etkinliğimiz. Bugün tüm annelerimizi kucaklamak isterdik ama bu mümkün değildi. O yüzden temsili olarak sizin gibi özel anneleri seçtik. Biz kadın meclisi olarak siz değerli annelerimizin bir gün değil her gün yanında olmak istiyoruz” dedi. Konuşmaların ardından canlı müzik eşliğinde gerçekleşen yemekte annelerin oldukça duygulandığı gözlendi. Yemeğin ardından annelere birer karanfil hediye edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ