KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li bayanlar, kişisel nedenlerle istifa etmiş
AKP’li bayanlar, kişisel nedenlerle istifa etmiş
Siyaset
03 Nisan 2010 Cumartesi 09:32
  • 1317
  • 5

AKP’li bayanlar, kişisel nedenlerle istifa etmiş

AKP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Gürsoy ile Çayırova ilçe kadın kolları başkanı Ayşe Özcan’ın görevlerinden istifa ettiğini sizlere dün bu sütunlardan duyurmuştuk.

İki ilçe kadın kolları başkanının görevlerinden peş peşe istifa etmeleri de doğal olarak çeşitli yorumlara neden olmuştu.
Gebze ve Çayırova ilçe kadın kolları başkanlarının görevlerinden neden istifa ettiklerini il kadın kolları başkanı Oya Tunçel`e sorduk.
Kızılay`ın kongresi için Ankara`ya giden Oya Tunçel`le telefonla yaptığımız görüşmede görevlerinden istifa eden iki ilçe kadın kolları başkanıyla aralarında hiçbir sürtüşme ve sorunun olmadığını, iki arkadaşının kişisel nedenlerden dolayı görevlerinden istifa ettiğini söyledi.
Kadın kolları olarak çok yoğun bir çalışma içine girdiklerini söyleyen Oya Tunçel, ‘Önümüzdeki günlerde kadın kolları olarak her ilçede çok yoğun bir üye kampanyasına başlayacağız ve yapacağımız bu kampanya ile 81 il içinde birinci olmayı hedefliyoruz` dedi.
Evet, AKP`nin Gebze ve Çayırova ilçe kadın kolları başkanları görevlerinden özel nedenlerden dolayı istifa etmiş, bilginiz olsun.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ