KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kız yüzünden kurşun yağdırdı
Kız yüzünden kurşun yağdırdı
Polis-Adliye
08 Ekim 2012 Pazartesi 20:54
  • 19123
  • 4

Kız yüzünden kurşun yağdırdı

Kız yüzünden tartıştığı arkadaşını görmek istedi, ters yanıt alınca babasının mekanına kurşun yağdırdı, kurşunlardan baba da nasibini aldı
İzmit Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi üzerinde bulunan bir kahvehane silahlı saldırıya uğradı. İddialara göre olay şöyle gelişti: Emre S.(20) isimli genç ile F.A.(20) arasında kız meselesi yüzünden husumet oluştu. Emre S., F.A. ile konuşmak için babası Burhan A.(46)'nın kahvehanesine gitti ve arkadaşını sordu. Burada ters yanıt alan Emre S. belinden çıkarttığı ruhsatsız tabancasıyla mekana kurşun yağdırdı. Burhan A. da kurşunlardan nasibini aldı, sağ bacağından yaralandı.
 
GÖZALTINA ALINDI
Arkadaşını kanlar içerisinde yerde gören Muhammet Ç., Emre S.'ye doğru hamle yaptı ancak o da az kalsın kurşunların hedefi haline geliyordu. Saldırgan 4 el ateş ettikten sonra kayıplara karışırken, yaralı Burhan A. hemen Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burhan A. hastaneden taburcu edilirken, Emre S. ise İzmit İlçe Asayiş Bürosu ekipleri tarafından suç aletiyle birlikte gözaltına alındı. Tüm suçlamaları kabul ettiği öğrenilen zanlı ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ