KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
Şensoy, Kandıra’ya çıkarma yaptı
Şensoy, Kandıra’ya çıkarma yaptı
Siyaset
15 Nisan 2010 Perşembe 15:42
  • 2256
  • 2

Şensoy, Kandıra’ya çıkarma yaptı

Yaklaşık 20 gündür makamında tebrikleri kabul eden Ferhan Şensoy, ilçe başkanlarını ziyaretlere de Kandıra’ya giderek başladı

CHP İl Başkanı Ferhan Şensoy, bir yandan parti binasında tebrikleri kabul ederken diğer yandan da ilçe örgütlerine konuk oluyor. Bu kapsamda Şensoy, ilk ziyaretini Kandıra`ya gerçekleştirdi. İlçe başkanı Muzaffer Yağız ve yönetiminin, Şensoy`u parti binasında ağırladığı etkinlikte il kongresi ve ilçe çalışmaları konuşuldu.

ORTAK YANIMIZ CHP
Şensoy ilk olarak, il kongresinde 11 ilçe başkanının Cengiz Sarıbay`a açık destek vermesini değerlendirerek “İlçe başkanları yönetimleriyle birlikte karar alarak kimseyi desteklememiştir. Herkes özgür iradesiyle oyunu kullandı. Herkes bir adayı destekleyebilir. Bunda alınacak, darılacak bir durum söz konusu değil. Biz hizmet için geldik. Hiçbir ilçe başkanının bana, benim de onlara karşı bir sorunum olmadı, olamaz da. Biz hepimiz bir bütünüz. Ortak yanımız hepimizin CHP`li olması” dedi.

27 NİSAN`DA ANKARA`DA
CHP Kandıra İlçe Başkanı Muzaffer Yağız ise, il başkanı Ferhan Şensoy`un yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, parti çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Yağız ayrıca 27 Nisan Salı günü, Kandıra ilçe delegeleri olarak Ankara`ya gideceklerini belirterek, “İlk olarak partimizin grup toplantısına katılacağız. Daha sonra da genel başkan ve genel başkan yardımcılarımızla görüşeceğiz” diye konuştu.

MECLİS ÜYELERİ GELDİ
Kandıra ziyaretinin ardından il binasına geri dönen Ferhan Şensoy, burada Büyükşehir Belediyesi CHP`li meclis üyelerini konuk etti. CHP meclis grup başkanı Fahri Örengül ve üyeler; Ali Haymanalı, Metin Alan, Şaban Sarıgülle, Pınar Naak, Fahrettin Büyükoğlu, Süleyman Kahraman, Yaşar Sönmez, Ali Kaplan, Adnan Uysal ve Zeynel Sarıkaya`nın tam kadro katıldığı tebrik ziyaretinde ayrıca meclis gündeminde olan maddeler de değerlendirildi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ