KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8758 TL
  • 6.5387 TL
  • 7.6794 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli'de sıra dışı operasyon!
Kocaeli'de sıra dışı operasyon!
Polis-Adliye
14 Ocak 2020 Salı 16:49

Kocaeli'de sıra dışı operasyon!

İstanbul Emniyeti dikkat çeken bir operasyona imza attı.Aralarında Kocaeli’nin de bulunduğu 10 ilde usulsüz şekilde engelli raporu çıkartılmasını sağladığı belirlenen bir suç örgütüne operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında 103 şüpheli gözaltınaalındı.

Mali Suçlarla Mücadele ekiplerinin düzenlediği operasyonda, usulsüz şekilde engelli raporu çıkartılmasını sağladığı belirlenen bir suç örgütü çökertildi.  Kocaeli, İstanbul, Amasya, Batman, Nevşehir, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat ve Yalova’da 114 şüpheliye yönelik “sahte engelli raporu almak suretiyle suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, yönetmek, örgüte üye olmak, kamu zararına nitelikli dolandırıcılık ve resmi evrakta sahtecilik” suçlarından operasyon başlatıldı. 

Operasyonda şu ana kadar 103 şüpheli gözaltına alındı. Arama ve gözaltı işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. Operasyon kapsamında Kocaeli’den kaç kişinin gözaltına alındığı ve kimlikleri ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

DİĞER HABERLER

2 aylık bebek taburcu edildikten sonra öldü!

2 aylık bebek taburcu edildikten sonra öldü!

Körfez ilçesinde, Gülendam ve Sinan Yıldız çiftinin kızları 2 aylık Adra Liya Yıldız, kusma ve ishal şikayetiyle gittiği hastaneden, tedavisinin ardından taburcu edildiği günün akşamı hayatını kaybetti. Acılı aile minik bebeğin ölümünde doktorların ihmali olduğu iddiasıyla şikayetçi oldu. Sinan Yıldız, "Çocuğum tamamen çökmüştü. Bizi o halde taburcu ettiler. Kimin ihmali, kimin suçu varsa cezalandırılsın" dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ