KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8067 TL
  • 6.4646 TL
  • 7.6665 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli'de son 1 haftada uyuşturucudan 33 gözaltı!
Kocaeli'de son 1 haftada uyuşturucudan 33 gözaltı!
Polis-Adliye
02 Aralık 2019 Pazartesi 10:09

Kocaeli'de son 1 haftada uyuşturucudan 33 gözaltı!

Kocaeli’de polis ekiplerinin uyuşturucu satıcılarına yönelik son bir hafta içinde düzeldiğioperasyonlarda 33 kişi gözaltına alındı

Kocaeli il Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi tarafından son bir haftada, İzmit, Kartepe, Kandıra, Gölcük, Başiskele ve Gebze ilçelerinde yapılan operasyonlarda 33 kişi gözaltına alındı. 

Bu şahıslardan 12 kişi tutuklanırken biri adli kontrol alarak serbest kalırken 14'dü de madde kullanmaktan işlem yapılarak serbest bırakıldı.

İşlemleri devam eden 5 şüpheli Gölcük narkotik gurup amirliğinde, 1’i Gebze narkotik grup amirliğinde tamamlanan işlemleri sonrası adliyeye sevk edilecek.

DİĞER HABERLER

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’te yaşayan ve 5 aylık hamile olan Hacer Atik, 11 gün önce cezaevinden çıkan dini nikahlı eşi Muhsin Culfacı’yı gelinlikle kapıda karşıladı. Geçen günlerde Muhsin Culfacı, iddiaya göre 5 aylık hamile eşi Hacer Atik’e sabah namazı kılmasını söyledi. Ancak Atik, reddetti. Bunun üzerine Culfacı, evdeki elektrikli sobayı Hacer Atik'in üzerine attı, ardından da döverek sağ elinde sigara söndürdü. Hastaneye giderek darp raporu alan Hacer Atik, şikayetçi oldu. Polis, Muhsin Culfacı’yı bulmak için çalışma başlatırken, Atik ise barınma evine götürüldü.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ