KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.7124 TL
  • 7.2518 TL
  • 8.2657 TL
Kocaeli Zirve
Köpeklerini kurtarmak isteyen hamile kadını darp ettiler!
Köpeklerini kurtarmak isteyen hamile kadını darp ettiler!
Polis-Adliye
10 Şubat 2020 Pazartesi 09:30

Köpeklerini kurtarmak isteyen hamile kadını darp ettiler!

Gebze'den Sakarya Hendek'e teyzesi E.B.'yi ziyaret için giden 3 aylık hamile T.A. teyzesinin komşuları tarafından darp edildi.

Gebze'den Sakarya Hendek'e teyzesi E.B.'yi ziyaret için giden 3 aylık hamile T.A. (20) beraberinde getirdiği Pekinez cinsi 2 köpeğinin dışarıda acı içinde bağırdığını duydu. Köpeklerinin teyzesinin komşusu tarafından kart topu atılarak darp edildiğini gören hamile kadın duruma müdahale etmek istedi. Teyzesinin oğlu ile birlikte aşağıya inen kadın, komşu aile tarafından darp edildi. Karnına ve kafasına aldığı darbelerle yere yığılan 3 aylık hamile kadın olay yerine çağırılan sağlık ekiplerince Hendek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından düşük yapma tehlikesi bulunan kadın SAÜEAH'a sevk edildi. Doktorların müdahale ettiği kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Öte yandan 3 aylık hamile T.A.'nın ziyarete gittiği teyzesi E.B., oğlu ve yeğenini darp eden komşularından olay yerine çağırdığı polisler aracılığı ile şikayetçi olduğunu ve gerekli hukuksal başvuruların yapılacağını söyledi. 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Umut Çayır

Olay hakkında elinizde delil olmadan karakola verilen ifadeler elinize geçmeden tarafsız ve yanlış haber yapmakla gurur duyuyorsunuz. Bu haberin gerekirse araştırılmasını rica ediyorum. Basına bu şekilde yansımasından rahatsız oluyorum. Olayın geçtiği ailenin yakınıyım. Yanlış haber yapıyorsunuz doğrusunu öğrenip düzeltin

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ