KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de hırsızlara göz açtırılmadı
Körfez’de hırsızlara göz açtırılmadı
Polis-Adliye
Nabi Yazıcı
26 Haziran 2019 Çarşamba 21:08
  • 2753
  • 0

Körfez’de hırsızlara göz açtırılmadı

Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir hafta içinde gerçekleşen hırsızlık olaylarının faillerine göz açtırmadı. 3 ayrı olayda toplam 7 kişi yakalandı ve sorgulamaları yapıldı. Adli makamlara sevk edilen 3 kişi tutuklandı.

Alınan bilgilere göre ilk olay Mimar Sinan Mahallesi’nde bir tur acentesinde gerçekleşti. İşi yerine giren bir şahıs kasadan 1200 lira para aldı. Yapılan inceleme ve güvenlik kamera görüntüleri ile kimliği belirlenen M.Ç. yakalandı. Şahsın, Beykoz’da da yaralama suçundan arandığı belirlendi. Yakalanan şahıs yapılan sorgusundan sonra adli makamlara sevk edildi.

İkinci olay Yeni Yalı Mahallesi Midilli Sokak’ta meydana geldi. Açıktan hırsızlık olarak gerçekleşen suçta, bir evin bodrum ve balkonundan hurda toplayanlar tarafından malzemeler çalındı. Yapılan ihbar sonrasında N.Ş., S.G. ve F.S. adlı şahıslar yakalandı. Olayla ilgili sorgulama tamamlandı ve şahıslar adli makamlara sevk edildiler.

Üçüncü hırsızlık olayı Güney Mahallesi Evrensel Sokak’ta yaşandı. Evden hırsızlık olarak gerçekleşen olayda, daireye giren şahıslar altın ve para çaldılar. Yapılan takip ve araştırma sonrasında olayın failleri olarak E.C.,  M.T. ve E.O. yakalandılar. Sorguları sonrasında adliyeye sevk edilen 3 kişi de tutuklandı.

 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ