KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7669 TL
  • 6.4016 TL
  • 7.5790 TL
Kocaeli Zirve
Körfez'de intihar girişimi
Körfez'de intihar girişimi
Polis-Adliye
Nabi Yazıcı
17 Temmuz 2019 Çarşamba 13:42
  • 3996
  • 0

Körfez'de intihar girişimi

Körfez’de eşiyle tartıştıktan sonra çatıya çıkarak intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen şahıs, sağnak yağmura rağmen saatlerce inmeye ikna edilemedi.

Alınan bilgi ve iddialara göre Tütünçiftlik Güney Mahallesi Nene Hatun Caddesi’nde yer alan 3 katlı bir binada oturan şahıs, saat 12.00 sıralarında çatıya çıktı ve intihar edeceğini söyledi.

Çatıda sürekli dolaşan ve zaman zaman kendisini aşağıya sarkıtan şahsın atlama ihtimaline karşılık çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi de olay yerine sevk edildi.

İtfaiye ekipleri önlem olarak binanın altına hava yastığı açtılar ancak şahıs sürekli olarak dolaştığı için belirli bir nokta uygulanamadı.

İntihar girişiminde bulunan şahıs, sürekli yağan sağnak yağmura rağmen çabasını devam ettirirken, mahalle sakinleri de şemsiyelerini alarak olayı izlemeye başladılar. Meraklı komşular olayı cep telefonlarına da kaydetmeye çalışırken yağmura rağmen filim izler gibi girişimi takip ettiler ve daha sonra polis tarafından uzaklaştırıldılar. Şahsın bir ara eşi de çatıya geldi ve ikna çalışmalarına katıldı ama sonuç alınamadı. Girişimde bulunan ve adının M. E.  olduğu öğrenilen 53 yaşında ki şahıs, yaklaşık 2 saatlik ikna çabasından sonra Körfez İlçe Asayiş Şube amiri tarafından çatıdan indirildi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ