KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de silahlı saldırı: 1 yaralı
Körfez’de silahlı saldırı: 1 yaralı
Polis-Adliye
10 Haziran 2019 Pazartesi 13:10
  • 3922
  • 0

Körfez’de silahlı saldırı: 1 yaralı

Körfez Güney Mahallesi tarla Sokakta bir İlköğretim Okulu'nun giriş kapısı önünde meydana gelen kavgada pompalı tüfekle alacaklı olduğu şahsı bacaklarından vuran şahıs olaydan sonra polise teslim oldu.

Alınan bilgi ve iddialara göre Güney Mahallesi'nde yer alan bir İlköğretim Okulu'nda kantin işletmeciliği yapan bayanın eşi olan F. C. öğlen saatlerinde okulun önünde alacaklı olduğu E. K. ile buluştu. Görgü şahitlerinin iddialarına göre karşılıklı konuşmaya başlayan iki kişi bir süre sonra tartışmaya başladılar Bu sırada arabasından aldığı tahmin edilen pompalı tüfekle gelen S. C. tartıştığı şahsı ayaklarından vurdu. Yine iddialara göre olaydan sonra soğukkanlılıkla üzerindeki gömleği çıkartıp yaralıda şahsa veren ve kanamayı durdurması için çıkmasını sağlayan şarj ardından da polisin aranmasını istedi olay yerine gelen polislere silahını vererek teslim olan şahıs karakola götürüldü. Ayaklarından 3 fişekle vurulan Yaralı şahıs ise Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Iddialara göre silahlı yaralama olayına neden olan Tartışmanın F.C. daha önce Devrek diye bir işyeri nedeniyle E.K alacaklı olduğu parayı tahsil edilememesi sebebiyle gerçekleşti olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Nabi Yazıcı-Metin Yurt

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ