KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de tüyler ürperten cinayet
Körfez’de tüyler ürperten cinayet
Polis-Adliye
02 Ekim 2009 Cuma 13:12
  • 9867
  • 5

Körfez’de tüyler ürperten cinayet

Körfez’deki bir evde, bir kadın ile bir adam çırılçıplak bir şekilde, biri kafasından kurşunlanmış, diğeri boğazı kesilmiş halde bulundu

Körfez'de sabah tüyler ürperten bir cinayet işlendi. Mimar Sinan Mahallesi Denizciler Caddesi üzerinde bulunan Beste Apartmanı'nın 1. katında meydana gelen olayda, Fatma Cankurt(42) adlı kadın banyoda, çırılçıplak bir halde, kafasına tek kurşun sıkılmış olarak bulundu. Aynı evin salonunda ise Halil İbrahim Alışan(28) adlı genç, yine çırılçıplak bir şekilde, boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu.


4 AY ÖNCE GELMİŞLER

Hunharca öldrülen Halil İbrahim Alışan'ın bundan 4 ay önce Murat Bektaş ve Ercan adlarındaki iki arkadaşıyla Tütünçiftlik 95 Evler Fatih Mahallesi'nde bir yer tutarak “3 Beyler Metal' adlı iş yeri açtığı, iş yeri sahibinden de Mimar Sinan Mahallesi'ndeki evi kiraladığı öğrenildi. Bir müddet sonra ortaklardan Ercan'ın ayrıldığı, iki ortağın evi de ortak kullandığı belirtildi.


KORKUDAN KAÇMIŞ

Halil İbrahim Alışan'ın önceki akşam başka bir yerde kalacak olan Murat Bektaş'a ‘Sabah beni uyandırır mısın?' dediği, Alışan'ın geceyi eşinden ayrılmış olan Fatma Cankurt'la geçirdiği, Murat Bektaş'ın sabah eve geldiğinde ikisini de öldürülmüş olarak bulup, korkudan kaçtığı öne sürüldü. Çifte cinayeti kimin ve neden işlediği araştırılıyor. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ