KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Lise öğrencileri KAZA YAPTI
Lise öğrencileri KAZA YAPTI
Polis-Adliye
Nabi Yazıcı
26 Kasım 2017 Pazar 13:02
  • 3861
  • 0

Lise öğrencileri KAZA YAPTI

Derince’ye bağlı Doğancılar Köyü’nde sabah saatlerinde yaşanan korkunç kazada 1 lise öğrencisi öldü, biri yoğun bakımda olmak üzere 2 lise öğrencisi ve araç şoförü yaralandı.

Alınan bilgi ve iddialara göre, M.T.’a ait olan otomobile binen 3 arkadaş, karşı köye gitmek üzere yola çıktılar. Sabah saat 07.30’da yola çıkan Mehmet Türkkal, kenarda duran bir traktör römorkunu geçmek istediğinde karşıdan araç geldiğin fark etti. İddialara göre aynı hızla tekrar şeride dönen Mehmet Türkkal, hızlı şekilde römorka çarptı.

 

Kaza sonrasında römork havada ters dönerken, otomobil de aynı hızla savruldu. Kazada ağır yaralanan ve ön tarafta oturan 15 yaşındaki Serdar Ceyhan, Hasan Türkkal (15) ağır yaralandılar. Yine otomobilde bulunan Melih Karaduman (15) ve sürücü Mehmet Türkkal’da yaralandı.

 

Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Serdar Ceyhan tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Ağır yaralı Hasan Türkkal ise aynı hastanede yoğun bakıma alındı. Diğer yaralılarda Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındılar.

 

Kazada hayatını kaybeden Serdar Ceyhan’ın İlimtepe’de lise öğrencisi olduğu öğrenildi. Diüer 2 yaralının da çeşitli liselerde okudukları öğrenildi. Kazada ölen Serdar Ceyhan Doğantepe Köyü’nde toprağa verildi.

 

Serdar Ceyhan 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ