KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Necmi Kolaylı Bursa’da vuruldu
Necmi Kolaylı Bursa’da vuruldu
Polis-Adliye
02 Kasım 2010 Salı 08:21
  • 10782
  • 3

Necmi Kolaylı Bursa’da vuruldu

Kolaylı İnşaat’ın sahibi Necmi Kolaylı araba almak için gittiği Bursa’da silahla vurularak ağır yaralandı

İlimizde oldukça geniş bir kesim tarafından tanınan, Kolaylı sülalesine mensup müteahhit Necmi Kolaylı önceki gün Bursa`da vuruldu. Kolaylı İnşaat`ın sahibi olan 54 yaşındaki Necmi Kolaylı iddialara göre kendisine araba almak için Bursa`ya gitmişti. Bursa`daki sanayi sitesinde işini gören Necmi Kolaylı ile adı henüz belirlenemeyen bir kişi arasında tartışma çıktı.
 

KARNINDAN VURULDU
Tartışmanın büyümesi üzerine karşı taraf silahını çekerek bir el ateş etti. Karnından vurulan ve kanlar içinde yere yığılan Necmi Kolaylı hemen hastaneye kaldırıldı. Mudanya Devlet Hastanesi`ne götürülen Kolaylı`nın durumunun ağır olduğu, yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi. Olayı duyan Kolaylı ailesi hemen Bursa`ya doğru yola çıktı.
 

BURSA`YA GİTTİLER
Kemal Paşa Mahallesi İmaret Yokuşu`nda oturan Necmi Kolaylı`nın iki çocuğu Bursa`da babalarının başında doktorların vereceği iyi haberi bekliyor. Polis ise Necmi Kolaylı`yı vuran kişiyi belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Bursa polisinin zanlıyı yakalamasının ardından olayın netleşmesi bekleniyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ