KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4216 TL
  • 6.1809 TL
  • 6.9730 TL
Kocaeli Zirve
O Oyuncu HIRSIZ ÇIKTI
O Oyuncu HIRSIZ ÇIKTI
Polis-Adliye
01 Aralık 2017 Cuma 12:32
  • 1720
  • 0

O Oyuncu HIRSIZ ÇIKTI

Körfez’de bir eve girerek dizüstü bilgisayar, sigara ve para çalan hırsızı polis film seti çıkışında yakaladı.

Kocaeli’de çekilen bir dizide özel tip figüran oyuncu olan bir şahıs, Körfez’de bir eve girerek laptop, sigara ve para çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri şüpheliyi  film seti çıkışında yakalayarak gözaltına aldı.

 

3 KARTON SİGARA

 

Bilgilere göre Körfez ilçesi Güney mahallesinde bir evin penceresinden girerek içeride 2  adet  dizüstü bilgisayar 1 adet bilgisayar çantası, 3 karton sigara, kadın çantasında bulunan kredi kartları ile 200 TL parayı çalan G.G(35) kayıplara karıştı.

 

Harekete geçen İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri, MOBESE ve güvenlik kameralarının incelenmesinin  ardından sıkı çalışma başlattı. Polis ekipleri TV izlerken dizide hırsızlık olayını gerçekleştiren G.G’yi farketti. Operasyon başlatan Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri, şahsı film seti çıkışında yakalayarak gözaltına aldı. İfadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen G.G, tamamlanan işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesine sevk edildi. Şüpheli G.G’nin benzer suçlardan 4 adet kaydının olduğu öğrenildi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ