KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Önce sevdiği kadına sonra kafasına sıktı
Önce sevdiği kadına sonra kafasına sıktı
Polis-Adliye
16 Kasım 2009 Pazartesi 10:03
  • 10552
  • 3

Önce sevdiği kadına sonra kafasına sıktı

Köseköylü genç kadını iş yerinin kapısında vurarak öldüren çılgın aşık soluğu İstanbul’da aldı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde intihar etti

Köseköy aşk cinayetiyle sarsıldı. Fatih Mahallesi Bağdat Caddesi Metin Sokak`ta oturan iki çocuk annesi Ayşe Ayvaz(30) sabah saatlerinde iş yerinin kapısında sevgilisi tarafından vurularak öldürüldü. Çılgın aşık İsmail Emir cinayetin ardından soluğu İstanbul`da aldı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü`ne çıktı, sevgilisini vurduğu silahı kafasına dayadı, tetiği çekmesiyle birlikte köprüden düşerek sulara gömüldü.
 

ARKADAŞ OLDULAR
Olay iddialara göre şu şekilde gelişti: Ayşe Ayvaz, bundan 5 yıl önce eşinden ayrılmış, iki çocuğuyla birlikte baba evine dönmüştü. Ailesine yük olmak istemeyen genç kadın çocuklarına daha iyi bakabilmek için Köseköy İstasyon Mahallesi`nde bulunan Baktaç Branda Fabrikası`nda çaycı olarak çalışmaya başladı. İşe başladığı zamanlarda aynı fabrikada çalışan İsmail Emir`le arkadaş oldu.


“BİTTİ” DEYİNCE ÇILDIRDI

İkili birbirleriyle iyi anlaşmaya başlayınca kendisi de boşanmış olan İsmail Emir, Ayşe Ayvaz`a açıldı, ‘evlenmek istiyorum` dedi. İkilinin ilişkileri evliliğe doğru giderken İsmail Emir işten çıktı, memleketi Trabzon`a gitti. İki hafta önce tekrar İzmit`e gelen İsmail Emir, Ayşe Ayvaz`ı ailesinden istedi. Aile ‘biraz düşünelim` dedi, bu arada ikili kavga ederek ayrıldı. Ve Ayşe Ayvaz, İsmail Emir`e ‘bu iş artık bitti` yazılı bir mesaj attı.İKİ EL ATEŞ ETTİ

Ayrılığı bir türlü hazmedemeyen İsmail Emir sabah saat 08.00 sıralarında fabrikaya geldi, iş yerine girmek üzere olan Ayşe Ayvaz`a iki el ateş ettikten sonra kayıplara karıştı. Kanlar içinde yere yığılan talihsiz kadın olay yerinde hayatını kaybetti. Polis tarafından her yerde aranan İsmail Emir ise saat 09.45 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü`nde ortaya çıktı. Köprünün korkuluklarına çıkan, elindeki tabancayı kafasına dayayan İsmail Emir`i polisler ikna edemedi. 

 

Videoyu izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!
 

KÖPRÜDEN UÇTU

Çılgın aşık, “Ayşemi öldürdüm. Ben artık yaşayamam” dedikten sonra saat 11.00 sıralarında tetiği çekti ve denize düştü. Polis, sulara gömülen ve bir daha yüzeye çıkmayan İsmail Emir'i aramayı sürdürürken, çılgın aşığın köprüye çıkmadan önce otomobiline de aynı notu bıraktığı öğrenildi. Yıllar önce eşinden ayrılan iki çocuk babası İsmail Emir`in daha önce de Ayşe Ayvaz`ı kaçırma girişiminde bulunduğu iddia edildi.
  

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ