KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Otobanda vurulan tahta hırsızı Bekirpaşa’da bulundu
Otobanda vurulan tahta hırsızı Bekirpaşa’da bulundu
Polis-Adliye
18 Ekim 2012 Perşembe 22:13
  • 7261
  • 1

Otobanda vurulan tahta hırsızı Bekirpaşa’da bulundu

Kartepe’de iş yerinden tahtalarını çalan üç kişinin peşine düşen iş yeri sahibi otobanda önünü kestiği hırsızları durdurmak için ateş açtı. Açılan ateşle yaralanan bir hırsız Bekirpaşa’da bulundu

Kartepe Özdilek Alışveriş Merkezi karşısında bulunan bir iş yerinden akşam saatlerinde inşaat tahtaları çalındı.  Y.Y., yanında çalışan iki kişiyle birlikte hırsızların peşine düştü. Hırsızları arabayla otobana kadar kovalayan Y.Y. ve iki çalışanı otobanda hırsızların kullandığı aracın önünü kesti. Bunun üzerine iddialara göre araçta bulunan üç kişi çaldıkları tahta yüklü kamyonu yolda bırakarak kaçtı.

 
KAÇAN HIRSIZLARA ATEŞ AÇILDI
Üç kişi oldukları belirtilen hırsızlar kaçmaya başlayınca iddialara göre tahtalarını çaldıkları iş yeri sahibi ve çalışanları peşlerinden ateş etti.  Karanlıktan da istifade eden üç şahıs kayıplara karıştı. İş yeri sahibi Y.Y.`nin haber vermesiyle olay yerine çağrılan polis ekipleri kamyonda inceleme yaptıktan sonra detaylı inceleme yapmak için otoparka çekilirken polis kaçan üç kişinin peşine düştü.
 
SAĞLIK DURUMU İYİ
Bu olaydan sonra kayıplara karışan üç hırsızdan olduğu iddia edilen Murat L., olaydan 1.5 saat sonra Bekirpaşa Üçüncü Sipahi Sokak`ta sağ bacağından vurulmuş olarak bulundu. Ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi`ne kaldırılan yaralı şahsın sağlık durumunu iyi olduğu belirtildi. Polisin kaçan diğer hırsızların yakalanması ve Murat L.`yi kimin vurduğunu belirlemek için başlattığı soruşturma sürüyor.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ