KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Otogarda cinayet
Otogarda cinayet
Polis-Adliye
07 Aralık 2009 Pazartesi 14:08
  • 8341
  • 14

Otogarda cinayet

Evi terk eden karısını İzmit’e kadar takip edip otogarda bir otobüsün içinde yakalayan öfkeli koca, oğlunun gözü önünde 19 yıllık eşine kurşun yağdırdı

İstanbul Maltepe`de oturan ve taksicilik yapan Sezai Unutmaz ile eşi Mahkün Unutmaz(36) arasındaki şiddetli geçimsizlik cinayetle sonlandı. Daha önce de eşini birkaç kez terk eden Mahkün Unutmaz yine yanına oğlu Vasbi Can`ı da alarak ailesinin yanına, Doğu Beyazıt`a doğru yola çıktı. Harem`den Ağrı Doğu Anadolu Turizm`e ait otobüse binen ana oğul yol alırken, eşinin evi terk ettiğini öğrenen Sezai Unutmaz da taksisiyle yola koyuldu. Otobüsten yarım saat önce İzmit Otogarı`na gelerek aynı arabaya bilet alan öfkeli koca, diğer yolcularla birlikte otobüse bindi.
 

7 KURŞUN SIKTI
Otobüs hareket etmek üzereyken eşinin yanına giden Sezai Unutmaz, “Bir yere gidemezsin, arabadan in. Çocuğun okulu var” dedi. Ancak eşi diretince oğlunu araçtan aşağıya indirdi. Öfkeli kocaya otobüsün sürücüsü ve muavini engel olmak istese de başarılı olamadı. Eşinin cep telefonunu da alan kızgın koca ‘Otobüsten in` dese de dinletemedi. Bir anda çılgına dönen Sezai Unutmaz, otobüsün içinde silahını çıkararak eşine 7 kurşun sıktı. Otobüsün içinde büyük bir panik yaşanırken, öfkeli kocayı polis olay yerinde kıskıvrak yakaladı.
 

OĞLU PERİŞAN OLDU
Mahkün Unutmaz otobüsün içinde yere yığılırken, oğlu Vasbi Can ise dışarıda sürekli gözyaşı döktü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadına otobüste müdahalede bulundu, ancak Mahkün Unutmaz kurtarılamadı. Annesinin yanına gitmek isteyen küçük çocuğu ise polis ekipleri olay yerinden uzaklaştırdı, sakinleştirerek karakola götürdü. Gözünü kırpmadan eşini öldüren Sezai Unutmaz da  gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
 

 


 

 

 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ