KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Polisin kulağını ısırdı
Polisin kulağını ısırdı
Polis-Adliye
28 Ekim 2009 Çarşamba 10:49
  • 3349
  • 13

Polisin kulağını ısırdı

İlimizdeki bir salonda güzellik uzmanı olarak çalışan Fatma Doğan, hakkında işlem yapmak isteyen trafik polisinin kulağını ısırdı

YİNE YAKALANDI
Tepecik Mahallesi`nde bulunan Filinta Sauna ve Masaj Salonu`nda güzellik uzmanı olarak çalışan Fatma Doğan, bir trafik polisinin kulağını ısırdığı, diğerine de hakaret ettiği iddiasıyla geceyi karakolda geçirdi. İddialara göre Fatma Doğan(40) daha önce çeşitli zamanlarda alkollü araç kullanırken trafik polislerine yakalanmıştı. Önce alkollü araç kullanmaktan ceza almış, ardından ehliyetine el konulmuştu. Fatma Doğan önceki akşam da Perşembe Pazarı mevkiinde trafik polislerine yine alkollü araç kullanırken yakalandı.
 

HAKARET DAVASI
El konulduğu için ehliyeti de olmayan, öte yandan aracının sigortası da biten Fatma Doğan, “Neden hep beni durduruyorsunuz, benden ne istiyorsunuz” diyerek trafik polisleriyle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Fatma Doğan, trafik polislerinden R.S.`ye hakaret etti, diğer polis memuru Y.Y.`nin ise kulağını ısırdı. İki polis memuru da şikayetçi olunca, Fatma Doğan karakola götürüldü. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Fatma Doğan hakkında ‘hakaret`ten dava açıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ