KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Polisler hırsızı vurarak yakaladı
Polisler hırsızı vurarak yakaladı
Polis-Adliye
08 Aralık 2011 Perşembe 10:37
  • 6512
  • 1

Polisler hırsızı vurarak yakaladı

İşyerinin camını kırdıktan sonra hırsızlık yapmaya çalışan şahıs polisin tüm uyarılarına rağmen kaçmaya devam edince polis tarafından vurularak yakalandı

Ömerağa Mahallesi İnönü Caddesi`ndeki bir işyerinin camını kırdıktan sonra polislere yakalanacağını anlayıp kaçmaya çalışan şahıs polis tarafından vurularak durdurulabildi. İddialara göre: Damat Tween isimli dükkanın önünden geçen ve alkollü olduğu ileri sürülen Yiğit B. (22) saatler gece yarısını gösterdiğinde vitrin camlarını kırdı. Çevreden geçen vatandaşlar durumu polise bildirdi.
 

UYARILARI DİNLEMEDİ
Dükkanda bulunan bir adet montu alarak dükkandan çıkmaya çalışan zanlıyı polis fark etti. Polislerin geldiğini görünce dükkana tekrar giren ve ardından kaçmaya çalışan zanlı tüm uyarılarına rağmen teslim olmadı. Dükkanın arka kapısından kaçan zanlıyı polisler takibe aldı. Hafız Şerif Sokak girişinde polis yine ‘Dur` ikazında bulundu ve havaya bir el ateş açtı. Ancak zanlı yine kaçmaya devam etti.
 

VURARAK DURDURDU
Polis memuru M.D. zanlıyı bir kez daha ‘Dur` ihtarında bulundu. Yiğit B. durmayınca polis memuru ateş etti ve zanlıyı sol bacağından vurdu. Kocaeli Devlet Hastanesi`ne kaldırılan Yiğit B., tedavisinin ardından İzmit İlçe Asayiş Bürosu`na götürüldü. Adam yaralama ve uyuşturucudan sabıkasının olduğu öğrenilen zanlının ifadesinde hiçbirşey hatırlamadığını söylediği ileri sürüldü. İfadesinin ardından zanlı öğlen saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ