KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük’te polislerin 165. yılı coşkuyla kutlandı
Gölcük’te polislerin 165. yılı coşkuyla kutlandı
Güncel
12 Nisan 2010 Pazartesi 13:49
  • 1331
  • 0

Gölcük’te polislerin 165. yılı coşkuyla kutlandı

Türk Polis Teşkilatı'nın 165'inci kuruluş yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Gölcük’te de çeşitli etkinliklerle kutlandı

Türk Polis Teşkilatı`nın 165. kuruluş yıldönümü Gölcük`te çoşkuyla kutlandı. Etkinlikler çerçevesinde ilk olarak resmi tören düzenlendi. Gölcük Anıtpark`ta gerçekleştirilen törene; Gölcük Kaymakamı Mustafa Pekdemir, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ilçe emniyet müdürü İsa Bişiren, ilçe emniyet müdür yardımcısı Sabri Yıldırım, Gölcük Asayiş Hizmetlerini Yaşatma Derneği Başkanı Naim Gürel başta olmak üzere ilçe daire müdürleri, Kültür Dernekleri Platformu Dönem Başkanı Cumali Özcan ile yönetimi, oda ve sendikaların başkan ile yöneticileri, muhtarlar, izciler, gaziler ve şehit aileleri yakınları, emniyet müdürlüğü personeliyle vatandaşlar katıldı.

BİŞİREN KONUŞMA YAPTI
Törende ilk olarak üst düzey protokolden gelen kutlama telgrafları okunduktan sonra Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Emniyet Müdürü İsa Bişiren günün anlam ve önemi hakkında bir konuşma yaptı. Bişiren yaptığı konuşmada, “Türk Polisi gece-gündüz, kar-kış demeden, mesai saati mefhumu gözetmeksizin, halkın huzurunu sağlamak amacıyla çalışıyor. Türk Polis Teşkilatı, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, ilke ve inkılapları çerçevesinde faaliyetlerine devam ediyor. Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli de halkımızın huzuru için, insan haklarına saygılı, güler yüzlü bir şekilde çalışmalarını aralıksız sürdürecek” dedi.

BİRİNCİLERE ÖDÜL VERİLDİ
Konuşmaların ardından kutlamalar kapsamında okullar arası yıldızlar ve gençler koşu yarışmalarında derece almayı hak eden öğrencilere ödülleri ilçe protokolü tarafından takdim edildi. Ayrıca Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü`ne bağlı birimlerde çalışan personeller arasında takdirname almayı hak eden emniyet mensuplarına takdirnameleri; Gölcük Kaymakamı Mustafa Pekdemir, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Emniyet Müdürü İsa Bişiren, Gölcük İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sabri Yıldırım ve Gölcük Asayiş Hizmetlerini Yaşatma Derneği Başkanı Naim Gürel tarafından takdim edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ