KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Sevgisizlik intihara sürükledi
Sevgisizlik intihara sürükledi
Polis-Adliye
07 Ekim 2010 Perşembe 15:26
  • 6805
  • 5

Sevgisizlik intihara sürükledi

Ailesinin kendisini sevmediğini düşünen 16 yaşındaki genç, ‘Kıymetimi öldükten sonra anlarsınız’ yazılı bir not bırakarak tüfekle kendini vurdu

Maşukiye`de bir sitenin güvenlik görevlisi olan Süleyman Aslan ile Emine Aslan`ın üç çocuğundan biri olan ve Çıraklık Eğitim Merkezi`ne devam eden 16 yaşındaki S.A. dün akşam evdeki av tüfeğiyle intihara kalkıştı. Çevresinde sessiz ve sakin biri olarak tanınan S., iddialara göre ailesi tarafından sevilmediği düşüncesine takılıp kalmıştı.
 

NOT BIRAKTI
Annesi, babası ve diğer kardeşi komşu ziyaretine gidince ağabeyi Salih`le evde yalnız kalan ve bir nedenden ötürü tartışan S.A., başka bir odaya geçti, babasına ait av tüfeğini kalbine dayayarak ateşledi. İntihara kalkışmadan önce de ‘Kıymetimi öldükten sonra anlarsınız` yazılı bir not bıraktı. Tüfeğin geri tepmesi üzerine saçma S.`in sol omzundan girerek sırtından çıktı.
 

DURUMU AĞIR
Silah sesi üzerine kardeşinin odasına giren Salih yaşadığı şoku atlatır atlatmaz ambulans çağırdı. Kocaeli Devlet Hastanesi`ne kaldırılan ve hemen ameliyata alınan S.A.`nın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Haber alır almaz hastaneye koşan Aslan ailesi ise sinir krizleri geçirdi. Şimdi aile oğullarından gelecek iyi haberi bekliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ