KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Şimdi de tecavüzden aranıyor
Şimdi de tecavüzden aranıyor
Polis-Adliye
28 Kasım 2010 Pazar 11:07
  • 7706
  • 40

Şimdi de tecavüzden aranıyor

Tacizden defalarca gözaltına alınan ve her seferinde serbest bırakılan emlakçı Gencay Kayan şimdi de tecavüzden aranıyor

 


Daha önce dört defa taciz suçlamasıyla gözaltına alınan fakat her seferinde serbest bırakılan Kayanlar Emlak`ın sahibi Gencay Kayan rahat durmuyor. İlk olarak internete verdiği dolgun ücretli iş ilanlarına gelen kadınları taciz eden Gencay Kayan, genç kızları da taciz edebilmek için birbirinden farklı yollar deniyor.
 

YURTLARA DADANDI
İş başvurusu için gelen bir kadını iç çamaşırını yırtarak taciz eden, bir diğerini eve kapatan, bir başkasını iş yerinde sıkıştıran Gencay Kayan son olarak da öğrenci yurtlarına dadanmıştı. “4 yıl boyunca aylık 500 TL burs vereceğim” diyerek yurtlara haber gönderen uslanmaz emlakçı, kendisini arayan öğrencileri de tacize kalkmıştı.
 

KANDIRMAYA ÇALIŞIYOR
Burs isteyen öğrencilerle buluşmak isteyen, fakat öğrenciler buna yanaşmayınca yurdun önüne kadar gelerek kandırmaya çalışan Gencay Kayan`ın vukuatları bununla da sınırlı değil. Telefonlarını aldığı kız öğrencilere sürekli mesaj atarak her şekilde tacize devam eden Kayan, sonunda tecavüz suçlamasıyla karşımıza çıktı.


TECAVÜZ SUÇLAMASI
22 yaşındaki Z.S. adlı genç kız dün İzmit Asayiş Şubesi`ne gelerek Gencay Kayan`ın kendisine tecavüz ettiğini iddia etti. Kayanlar Emlak`ta çalıştığını belirten genç kız, kendisine tecavüz eden patronundan şikayetçi oldu. Bunun üzerine polis, Gencay Kayan`ın peşine düştü. Kayan yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı.

İŞ İLANLARIYLA BAŞLADI

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ