KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Uluslararası fuhuş çetesine şok baskın
Uluslararası fuhuş çetesine şok baskın
Polis-Adliye
29 Kasım 2012 Perşembe 15:01
  • 4356
  • 1

Uluslararası fuhuş çetesine şok baskın

Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri filmleri aratmayan bir operasyonla uluslararası fuhuş çetesini çökertti

Çayırova`da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda  fuhuş yaptıkları iddia edilen 5 kadın, mekanı işleten bir şahıs ve fuhuş yapılan yerleri temin ettiği iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Gebze`den başlayan ve Çayırova`ya uzanan bir operasyonla fuhuş çetesini çökertti. Yapılan operasyonda 7 şahıs gözaltına alındı. Yabancı uyruklu kadınları yurt dışından bölgemize getiren şahıs için aramalar sürüyor. İddiaya göre, Çayırova Emniyet Müdürlüğü, Gebze`de hizmet veren bir kafeteryada fuhuş pazarlığı yapıldığı bilgisine ulaştı.

 

OLAY ÇAYIROVA`YA SIÇRADI
Bunun üzerine harekete geçen ekipler Gebze`de bulunan kafeteryaya müşteri kılığında gitti. Kadınlarla pazarlık yapıp anlaşan sivili polis ekipleri, seri numarası alınmış paralar kullandı. Hayat kadınlarıyla anlaşan ekipler, fuhuş mekanı olarak Çayırova`daki bir eve götürüldü.Zanlılara suçüstü yapmak isteyen Emniyet güçleri Gebze Mutlu Kent`te ve Çayırova Şekerpınar`da fuhuş yapılan evlere geldi. 
 

7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Burada düğmeye basan ekipler, Azeri uyruklu G.A., C.D. ve E.D., Türkmenistan uyruklu ve Türkiye vatandaşı olan H.A. ile işletme sahibi A.Y. ve yer temin ettiği iddia edilen Ü.S.`yi göz altına aldı. Çayırova Emniyet Müdürlüğü`nde ifadeleri alınan şahıslar sağlık kontrollerinden sonra Gebze Adliyesi`ne sevk edildi. Yabancı uyruklu kadınları yurt dışından getirdiği iddia edilen şahsın bulunması için Emniyet güçleri çalışmalarını sürdürüyor.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ