KOCAELİ 17° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3448 TL
  • 6.1136 TL
  • 6.8703 TL
Kocaeli Zirve
Üzülmez'in kayınbiraderi, Ernaz'ın büyük ortağı tutuklandı
Üzülmez'in kayınbiraderi, Ernaz'ın büyük ortağı tutuklandı
Polis-Adliye
11 Eylül 2018 Salı 11:34

Üzülmez'in kayınbiraderi, Ernaz'ın büyük ortağı tutuklandı

Ernaz Otomotiv Servis Müdürü ve Hüseyin Üzülmez’in kayınbiraderi Fatih Can Uzuner bir kişinin öldüğü kazaya karışarak tutuklandı.

Sapanca Kurtköy Mahallesi Şehit Cevdet Koç Caddesi’nde bulunan evine giden Osman Nuri Şıkkibar’ın kullandığı 54 AAZ 723 plakalı otomobil sola dönüş yaparken, arkadan gelen Fatih Can Uzuner’in kullandığı 41 FU 198 plakalı spor otomobil çarptı. Kazada Osman Nuri Şıkkıbar ve Uzuner ile yanındaki Bertun A. yaralandı. Yaralılar, Sapanca Devlet Hastanesi ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.

 

Sapanca İlçe Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Osman Nuri Şıkkibar, tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Ernaz Otomotiv’in Servis Müdürü olan aynı zamanda Hüseyin Üzülmez’in kayınbiraderi Fatih Can Uzuner'in 68 promil alkollü olduğu öğrenildi. 1 kişinin öldüğü kazaya karışan Fatih Can Uzuner tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Tecavüz iddiasından sonra yeniden yargılanma istedi

Tecavüz iddiasından sonra yeniden yargılanma istedi

26 yıl önce rahatsızlandığı için götürüldüğü hastanede 6 aylık hamile olduğu ortaya çıkan ve o tarihte 17 yaşında olan N.A.'nın, tecavüz suçundan 14 yıl 7 aydır cezaevinde yatan öz ağabeyi, yargılanmanın yenilenmesini istiyor.  2 ay sonra cezasını tamamlayarak tahliye olacak olan ağabey, kardeşine tecavüz edenin kendisi olmadığını savunarak, doğduktan 2 ay sonra ölen bebeğin mezarının bulunup DNA testi yapılması ve davanın yeniden görülmesi için savcılığa başvurdu. Ağabeyin avukatı, "Bu bir onur mücadelesi, cezaevinden başı dik çıkmak istiyor" dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Halı Yıkama
Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
KKG
Volka Proje
Akkurt İnşaat
Evdiz
Körfez Center AVM
Körfezin Sütçüsü
Kumpir
Bekiroğlu