Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6644 TL
  • 6.4069 TL
  • 7.4708 TL
Kocaeli Zirve
Kemal Kılıçdaroğlu mitingi İzmit’te
Kemal Kılıçdaroğlu mitingi İzmit’te
Siyaset
20 Ağustos 2010 Cuma 11:16
  • 6940
  • 59

Kemal Kılıçdaroğlu mitingi İzmit’te

Genel Başkan seçildikten sonra ilk kez ilimize gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 5 Eylül’de İzmit Perşembe Pazarı alanında seçmenlere seslenecek

18 Ağustos günü ilimize gelen ve Perşembe Pazarı alanında seçmenlerden “evet” oyu isteyen AKP Lideri ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`dan sonra, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu`nun da Kocaeli mitingi kesinleşti. Kılıçdaroğlu, 5 Eylül Pazar günü saat 15.00`de Perşembe Pazarı alanında düzenlenecek mitinge katılacak ve seçmenlerden Anayasa değişikliğine karşı “hayır” oyu isteyecek. AKP, hedeflediği kalabalığı toplayamadı, şimdi merak edilen tek şey CHP, AKP kadar insanı Perşembe Pazarı alanına çekebilecek mi? CHP İl Başkanı Ferhan Şensoy, miting programının kesinleşmesinden sonra yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
 

SU PÜSKÜRTME OLMAYACAK
AKP gibi su püskürtme sistemi kurmayacağız. Mitingin kusursuz olması, geniş kalıtımın sağlanması için bugünden itibaren bütün örgütlerimizi harekete geçirip çalışmalarımıza başlayacağız. Genel başkanımızın miting tarihi ve saati belli oldu ama henüz nereden İzmit`e geleceği konusunda bir program yok. İstanbul`dan da, Sakarya tarafından da gelebilir. İstanbul tarafından gelirse parti otobüsü ile Çayırova, Gebze, Darıca, Dilovası, Körfez ve Derince`nin içinden geçecek, halkı selamlayacak. Sakarya tarafından gelirse de Bekirpaşa ve İzmit Merkez`in içinden Perşembe Pazarı alanına geçecek.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ