KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Bilim-sanat şenliği
Bilim-sanat şenliği
Güncel
21 Nisan 2010 Çarşamba 17:40
  • 945
  • 0

Bilim-sanat şenliği

Özel Marmara 2000 İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen bilim-sanat şenliğinde öğrenciler yeteneklerini sergiledi

Özel Marmara 2000 İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen Bilim-Sanat Şenliği okulun konferans salonunda yapıldı. İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar, okul müdürleri ve öğrenci velilerinin katıldığı şenlik oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Okulu müdürü Mesut Barış yaptığı açılış konuşmasında şenliğe katılan tüm konuklara teşekkür etti.

ÇOCUKLAR İÇİN
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da etkinlikte kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi; “İzmit Belediyesi olarak çocuklara yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Türkiye`de ilk defa çocuklarımız için Çocuk Hakları Masası`nı kuruyoruz. Yine çocuklarımız için hazırlattığımız ‘Pişman` çocuk dergisini önümüzdeki günlerde öğrencilerimize dağıtacağız. Çocuklarımızın iyi şartlarda eğitim görebilmeleri için eğitim kurumlarıyla iletişime büyük önem veriyoruz.

SERGİYİ GEZDİLER
Bu anlamda Özel Marmara 2000 yöneticilerini yaptıkları organizasyondan ötürü kutluyorum.” Etkinliğe katılanlar, konuşmaların ardından okulun ilköğretim bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan eserlerin yer aldığı sergiyi gezdi. Hat sanatı örnekleri ve atık malzemelerden hazırlanan materyaller davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ