KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yurttan kaçtı tecavüze uğradı
Yurttan kaçtı tecavüze uğradı
Polis-Adliye
11 Kasım 2010 Perşembe 14:21
  • 19008
  • 18

Yurttan kaçtı tecavüze uğradı

15 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettikleri ve fuhuşa zorladıkları iddiasıyla 8 kişi gözaltına alındı

Bir ihbar üzerine harekete geçen Ahlak Bürosu ekipleri korkunç bir olayı ortaya çıkardı. İzmit`te yaşayan anne-babası ayrıldıktan sonra İzmir`deki bir yetiştirme yurduna verilen, 7 yaşındayken annesinin yanına gelebilmek için yurttan kaçan ve o yaşta Hakan O.`nun tecavüzüne uğrayan E.V.`ye aradan geçen yıllarda çok sayıda kişinin tecavüz ettiği ortaya çıktı.
 

3 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI
Hakan O.`nun arkadaşı S.O.`nun da tecavüz ettikten sonra küçük kızı para karşılığında başkalarıyla birlikte olmaya zorladığı, bu olayların E.V. 15 yaşına gelene kadar sürdüğü tespit edildi. Bu duruma daha fazla dayanamayan E.V.`nin şikayeti üzerine 15 Mayıs`ta yapılan operasyonda Muhammet K. ile Hasan E.`nin, temmuz ayında ise Hakan O.`nun yakalanarak tutuklandığı öğrenildi.
 

8 KİŞİ DAHA ALINDI
Soruşturmayı derinleştiren ekipler küçük kızla cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla Fatih O.(15)`yu gözaltına aldı. Fatih O., ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Bunun üzerine polisler ikinci bir operasyon için bir kez daha düğmeye bastı. Bu kez Z.Y., A.B., Ö.T., O.F., E.Y., R.B., H.K. ve Ö.A. ekipler tarafından gözaltına alındı.
 

3 AYLIK HAMİLE ÇIKTI
Gözaltına alınan zanlıların yaşı küçük olduğu halde E.V. ile para karşılığında ilişkiye girdikleri iddia edildi. Zanlılar ifadelerinin ardından küçük yaştaki kızla cinsel ilişkiye girmek suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Zorla fuhuş yaptırıldığı iddia edilen E.V. isimli kızın ise 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Adliyeye çıkarılan sanıklarda Adem B. Özgür A. Emrah Y. ve Özkan T. Tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer sanıklar ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ