KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4216 TL
  • 6.1809 TL
  • 6.9730 TL
Kocaeli Zirve
Yusuf’un avukatları suç duyurusunda bulunacak
Yusuf’un avukatları suç duyurusunda bulunacak
Polis-Adliye
09 Ağustos 2018 Perşembe 16:43
  • 1652
  • 0

Yusuf’un avukatları suç duyurusunda bulunacak

2 ay önce Düzce T tip Cezaevi’ne sevk edilen Yusuf Ziya Pehlivanoğlu bir hafta önce ailesinin yanına izne geldi. İzin yaptıktan sonra cezaevine dönen Yusuf, iddialara göre cezaevinden kaçmak istedi. Kapalı Cezaevine alınan Pehlivanoğlu burada bir kavgaya karışarak öldüresiye dövüldü.

Edinilen bilgilere göre Gölcük Şehitler Mahallesi Kocatepe bölgesinde ikamet eden Yusuf Ziya Pehlivanoğlu (27) yaklaşık 4 buçuk yıl önce uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti yapma suçu yüzünden 6 buçuk yıl ceza aldı ve tutuklanarak cezaevine girdi. Kandıra Cezaevi'nden yaklaşık 2 ay önce Düzce T Tipi Cezaevi'ne sevk edilen Yusuf Ziya Pehlivanoğlu 1 hafta önce Gölcük'e ailesinin yanına izne geldi.

 

İzin yaptıktan sonra tekrar cezaevine dönen Yusuf iddialara göre cezaevinden kaçma girişiminde bulundu ve kapalı cezaevine alındı. Yine iddialara göre psikolojisi bozulan Yusuf burada kavgaya bulaştı. Öldüresiye dövülen Yusuf yaklaşık 2 hafta komada kaldıktan sonra yaşamını yitirdi. Yusuf'un ölümünde şüpheli bulguların olduğunu iddia eden aile avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ