Kocaeli Zirve
Yusuf’un avukatları suç duyurusunda bulunacak
Yusuf’un avukatları suç duyurusunda bulunacak
Polis-Adliye
09 Ağustos 2018 Perşembe 16:43
  • 1384
  • 0

Yusuf’un avukatları suç duyurusunda bulunacak

2 ay önce Düzce T tip Cezaevi’ne sevk edilen Yusuf Ziya Pehlivanoğlu bir hafta önce ailesinin yanına izne geldi. İzin yaptıktan sonra cezaevine dönen Yusuf, iddialara göre cezaevinden kaçmak istedi. Kapalı Cezaevine alınan Pehlivanoğlu burada bir kavgaya karışarak öldüresiye dövüldü.

Edinilen bilgilere göre Gölcük Şehitler Mahallesi Kocatepe bölgesinde ikamet eden Yusuf Ziya Pehlivanoğlu (27) yaklaşık 4 buçuk yıl önce uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti yapma suçu yüzünden 6 buçuk yıl ceza aldı ve tutuklanarak cezaevine girdi. Kandıra Cezaevi'nden yaklaşık 2 ay önce Düzce T Tipi Cezaevi'ne sevk edilen Yusuf Ziya Pehlivanoğlu 1 hafta önce Gölcük'e ailesinin yanına izne geldi.

 

İzin yaptıktan sonra tekrar cezaevine dönen Yusuf iddialara göre cezaevinden kaçma girişiminde bulundu ve kapalı cezaevine alındı. Yine iddialara göre psikolojisi bozulan Yusuf burada kavgaya bulaştı. Öldüresiye dövülen Yusuf yaklaşık 2 hafta komada kaldıktan sonra yaşamını yitirdi. Yusuf'un ölümünde şüpheli bulguların olduğunu iddia eden aile avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ