KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Yuvam Akarca’da görünmez kaza!...
Yuvam Akarca’da görünmez kaza!...
Polis-Adliye
05 Aralık 2010 Pazar 21:11
  • 6287
  • 3

Yuvam Akarca’da görünmez kaza!...

Yuvam Akarca’da park etmek isteyen özel araç, 6 metre yüksekliğindeki istinat duvarından çocuk parkına düştü. Kazada sürücü ağır yaralandı

Yuvam Akarca`da önceki akşam meydana gelen kaza görenleri hayrete düşürdü. Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi üzerinde bulunan C-2 Blok`un önüne park etmek isteyen araç, 6 metre yükseklikteki istinat duvarından uçarak B1-B6 ve B1-B7 Blokları`nın arasındaki çocuk parkına düştü. Arabadan güçlükle çıkarılan Emek Dayanışma İlköğretim Okulu`nun emekli matematik öğretmenlerinden Ali Eren Girgin ağır yaralandı. Eşi Nilüfer Girgin ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.
 

YA GÜNDÜZ OLSAYDI…
Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti; 4 yıl önce emekli olan Ali Eren Girgin, yeni ehliyet alan eşi Nilüfer Girgin`le birlikte bir süre araçla mahalle içinde gezdi. Ardından da Akarca Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi üzerinde bulunan C-2 Blokları`ndaki otoparka geldi. 41 AN 580 plakalı aracın sahibi Girgin arabayı park etmek isteyince, araç kayarak ön tarafta bulunan park alanına düştü. Kazanın akşam saatlerinde meydana gelmesi ve parkın o zaatlardı boş olması faciayı önledi. Kazada yaralanan Girgin ise Kocaeli Devlet Hastanesi`ne sevk edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ