KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.2465 TL
  • 6.8819 TL
  • 8.0485 TL
Kocaeli Zirve
Bakanlık Kocaeli firmalarını ifşa etti!
Bakanlık Kocaeli firmalarını ifşa etti!
Sağlık
15 Şubat 2020 Cumartesi 02:41

Bakanlık Kocaeli firmalarını ifşa etti!

Tarım ve Orman Bakanlığı, kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş gıdaları üreten ve satan firmalara ait bilgileri paylaştı. İşte Kocaeli'de üretim yapan o firmalar.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Denetimler konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Bu gece itibarıyla bakanlığımızın sitesinden 74 firmayı da ifşa ederek tam 99 ürünle ilgili ifşalarımıza devam ediyor olacağız” dedi.

İşte Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yayınladığı o listedeki Kocaeli firmaları;

Mysem Life markası adı altında Sidra Gıda İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. İzmit/KOCAELİ adresinde üretim yapan firmanın ürettiği üründe Parasetamol ve Sildenafil'e rastlandığı için Bakanlığın ifşa edilen ürünler listesinde yer aldı. 

Sidra Maximum Power markası adı altında Sidra Gıda İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. İzmit/KOCAELİ adresinde üretim yapan firmanın ürettiği üründe Sildenafil'e rastlandığı için Bakanlığın ifşa edilen ürünler listesinde yer aldı. 

Naturals markası adı altında Naturals Bitkisel Ürünler Remzi DURAK/ Derince/KOCAELİ adresinde üretim yapan firmanın ürettiği üründe Sildenafil'e rastlandığı için Bakanlığın ifşa edilen ürünler listesinde yer aldı. 

DİĞER HABERLER

Corona virüsünden ölenlerin sayısı bin 869’a yükseldi

Corona virüsünden ölenlerin sayısı bin 869’a yükseldi

Çin'de ortaya çıkmasının ardından diğer ülkelere de yayılan korona virüsü nedeniyle ölenlerin sayısı artmaya devam ediyor. Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, pazartesi günü 98 ölüm ve bin 886 yeni vakanın kayıtlara geçtiğini açıklarken, ülke genelindeki toplam vaka sayısı ise 72 bin 436'ya çıktı. Komisyon, dün ayrıca bin 701 hastanın taburcu edildiği bilgisini de aktardı. Salgının merkezi olan Hubei eyaletinde ise dün bin 807 yeni vaka görülürken, 93 can kaybı meydana geldi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ