KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Erzurumlular piknik için hazırlık yapıyor
Erzurumlular piknik için hazırlık yapıyor
Güncel
24 Mayıs 2010 Pazartesi 16:48
  • 2935
  • 0

Erzurumlular piknik için hazırlık yapıyor

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu’nun yönetimi 30 Mayıs’ta yapılacak piknik için destek arayışlarını sürdürüyor

Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu(KEDFE) tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 4.`sü düzenlenecek olan piknik şöleni için hazırlıklar sürüyor. Federasyon yönetimi pikniğe mali desteği sağlamak için Erzurumlu iş adamlarını ziyaret ediyor. 30 Mayıs`ta Gölcük Hasaneyn Yaylası piknik alanında yapılacak 4. piknik şöleni için ilk desteği federasyonun kurucu başkanı Gencay Yıldıztekin ve Entosav Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldıztekin vermişti.

DESTEK SÖZÜ ALDILAR
KEDFE yönetimi son olarak AKP eski belde başkanı Servet Günay, Kitsan Petrol`ün sahibi Mihrali Kılıç ve Güneş Emlak İnşaat`ın sahibi Cihangir Güneş`ı iş yerlerinde ziyaret ederek destek istedi. Ziyarete federasyon başkanı Muhammet Şık, federasyon yöneticileri ve dernek başkanları katıldı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren iş adamları federasyonun yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve her zaman destek olmak istediklerini belirttiler.

PİKNİĞE DAVET
Maddi ve manevi desteklerinin her zaman süreceğini söyleyen Servet Günay, Mihrali Kılıç ve Cihangir Güneş`e teşekkür eden federasyon başkanı Muhammet Şık, tüm Erzurumlular`ı 30 Mayıs`ta Gölcük Hasaneyn Yaylası`nda düzenlenecek olan piknik şölenine davet etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ