KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Balkış, Kaymakam’ı ziyaret etti
 Balkış, Kaymakam’ı ziyaret etti
Salon Sporları
05 Ekim 2012 Cuma 12:59
  • 812
  • 0

Balkış, Kaymakam’ı ziyaret etti

26 Eylül’de düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda dördüncü olan bisikletçi Sevgi Barış, önceki gün Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı’yı makamında ziyaret etti
KAYMAKAM`DAN YAKIN İLGİ
Ziyarette,  Suadiye Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mesut Yalçın, Beden Eğitimi Öğretmeni Duygu Olgunsayar ve Sevda Yaşayan da hazır bulundu. Göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteklerinden dolayı Kaymakam Ünaldı'ya teşekkür eden Yalçın, sportif faaliyetleri daha profesyonel yapabilmek için kurum bünyesinde 2010 yılında Suadiye Sosyal Hizmetler Spor Kulübü'nü kurduklarını, 2011 yılında Atletizm ve Bocce dallarında müsabakalara katıldıklarını söyledi.
 
GURUR VERİCİ BİR BAŞARI
Kaymakam Ünaldı ise" sporun engel tanımadığına bir kez daha şahit oluyoruz. Kızımız üstün bir gayret göstererek bizleri yine gururlandırdı. Kızımız daha önce Türkiye 1.si olarak bizi mutlu etmişti. Gerek ilçemiz, gerek ilimiz, gerek ülkemiz adına gurur verici bir başarı. Sevgi kızımızı, Müdür Bey'i, Duygu Hanımı ve emeği geçen herkesi tebrik ederim. Kızımızın başarılarının devamını dilerim."dedi. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ