KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Judocular Avrupa sınavına hazır
 Judocular Avrupa sınavına hazır
Salon Sporları
23 Eylül 2010 Perşembe 14:33
  • 1042
  • 0

Judocular Avrupa sınavına hazır

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor erkek judo takımı Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda SC Gladiatör takımı finallere katılmak için ile İzmit Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu’nda mindere çıkacak
GLADIATOR İLE ZORLU MAÇ
Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor erkek judo takımımız Avrupa Kulüpler Şampiyonası`nda geçen sene elde ettiği başarıyı bu sene de elde etmek için İzmit Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu`nda mindere çıkıyor. Geçen sene Almanya`da yapılan finallerde 3. olan Kağıtsporlu judocular 25 Eylül Cumartesi günü güçlü rakibi Rusya`dan SC Gladiatör takımı ile karşı karşıya geliyor. 
 
 
GİRİŞLER ÜCRETSİZ
Girişlerin ücretsiz olduğu müsabakalar iki tur şeklinde gerçekleşecek. Her turda 5 sporcu birbirleriyle mücadele edecek ve galip sayılarına skor belirlenecek. Eşitlik halinde ise sporcuların skorlarına bakılacak şampiyonada finallere yükselecek takım Fransa`da Lavalois kentinde şampiyonluk için mücadele etme hakkı kazanacak. 
 
 
GALİBİYET BEKLİYORUZ
Antrenörlüğünü Olimpiyat Şampiyonu Hüseyin Özkan`ın yaptığı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor erkek judo takımı hakkında bilgi veren Kağıtspor yöneticisi Fikret Yıldız çok önemli bir müsabakaya çıkacaklarını ifade etti. Aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Judo Takımı sorumlusu olan Yıldız, zorlu bir rakiple mücadele edeceklerine dikkat çekerek sporcularından galibiyet beklediklerini söyledi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ