KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Taekwondo takımı dereceyle döndü
 Taekwondo takımı dereceyle döndü
Salon Sporları
19 Aralık 2012 Çarşamba 11:53
  • 1087
  • 0

Taekwondo takımı dereceyle döndü

Gölcük Belediye Spor Taekwondo Takımı sporcuları, İzmir’de yapılan Open Uluslararası Taekwondo Müsabakaları’nda yaptığı müsabakalardan dereceyle dönerek Gölcük’ü en iyi şekilde temsil etti
İKİ DERECEYLE DÖNDÜLER
Gölcük Belediye Spor Taekwondo Takımı, İzmir`de düzenlenen Open Uluslararası Taekwondo Müsabakaları`na katıldı. Müsabakalardan başarılı maçlar çıkaran sporcular, bir 2.`lik ve bir 3.`lükle Gölcük`e döndü. 49 kg`da 2. olan Gamze Odabaş ve 65 kg`da 3. olan Harun Emre Bat, kazandıkları kupaları ve antrenörleri Zabit Pustu ile birlikte Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş`i makamında ziyaret etti. Başkan Ellibeş, Gölcük Belediye Spor Kulübü sporcularını başarılardan dolayı kutladı.
 
BÜYÜK BAŞARI KAZANDINIZ
Genç sporculara güvendiklerini dile getiren başkan Ellibeş, “Gölcük Belediye Spor Kulübü bünyesinde farklı kategorilerde çok yönlü spor hizmetleri veriliyor. Kazanılan bu başarılar önemli gelişmeler. Katıldığımız çeşitli müsabakalarda tecrübe ve bilgilerinizi geliştirme imkanı buluyorsunuz. Özellikle uluslararası müsabakalara katılmak derece almak büyük bir başarı” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ