KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yıldız kızlar yarı finalde
 Yıldız kızlar yarı finalde
Salon Sporları
19 Aralık 2012 Çarşamba 11:54
  • 1024
  • 0

Yıldız kızlar yarı finalde

Kocaeli genelinde ortaokullar arasında düzenlenen Yıldız Kız Voleybol Turnuvası’nda Gebze Yavuz Selim Ortaokulu yarı finale yükseldi
RAKİP TANIMIYORLAR
Ortaokullar arasında düzenlenen Yıldız Kız Voleybol Turnuvası`nda Gebze`yi temsil eden Yavuz Selim Ortaokulu rakip tanımıyor. Gebzeli kızlar oynadığı 4 karşılaşmadan da galip ayrılarak Gebze`de filenin yıldızları oldu. Yavuz Selim Ortaokulu Müdür Vekili Zeynep Ünal Arslan`ın yakın ilgi ve desteği, beden eğitimi öğretmeni Şeyda Alpman nezaretinde büyük başarı elde eden sultanlar, grup maçlarında ilk müsabakayı Muzaffer Altıntaş İmam Hatip Ortaokulu ile oynadı ve karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı. 
 
HEDEF FİNAL OYNAMAK
Guruptaki ikinci maçını Mustafa Üstündağ Ortaokulu ile oynayan bu maçı da 3-1 kazanan Yavuz Selim`in yıldız kızları çeyrek finale kalmayı başardı. Çeyrek finalde karşılaştığı Zübeyde Hanım Ortaokulu`nu ve Derince Çınarlı Ortaokulu`nu aynı skorla 3-0 yenen Yavuz Selim Ortaokulu yarı finale yükselerek büyük başarıya imza attı. 21 Aralık Cuma günü İzmit 23 Nisan Ortaokulu ile oynayacak Gebze temsilcisi bu maçtan da galip ayrılırsa finale adını yazdıracak.
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ