KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
1. Lig Güreş kademe maçları Kocaeli’de
1. Lig Güreş kademe maçları Kocaeli’de
Salon Sporları
02 Aralık 2010 Perşembe 13:48
  • 1167
  • 0

1. Lig Güreş kademe maçları Kocaeli’de

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un da mindere çıkacağı Türkiye Büyük Erkekler Serbest Güreş 1.lig müsabakalarının ilk kademesi 4 Aralık 2010 Cumartesi günü Seka 50.yıl Spor Salonunda 09.30 başlayacak.

4 TAKIM KATILIYOR
Türkiye Güreş Federasyonu`nun düzenlediği Büyük Erkekler Serbest Güreş 1.Liginin İzmit Seka 50.Yıl Spor Salonundaki B Grubu İlk kademe maçlarında Ankara PTT Spor, Ankara Kızılcahamam Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediye Spor ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor mindere çıkacak. Geçtiğimiz sezonu Türkiye 5`ncisi olarak kapayan Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor ilk kademe maçlarına rakiplerine üstünlük sağlayarak Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyor.


GÜREŞ ŞÖLENİNE BUYRUN

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor ve Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Karaosmanoğlu, güreş severleri Cumartesi günü İzmit Seka 50.Yıl Spor Salonundaki güreş şölenine davet ederek, ‘ Serbest güreşte güçlendirdiğimiz takımımızla liderlik mücadelesi yaparak Kocaeli`yi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. Güreş severleri zevkli ve çekişmeli geçmeye aday minder mücadelelerini izlemeye bekliyoruz ‘ dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ