KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
6 güreşçi Hindistan’a gidiyor
6 güreşçi Hindistan’a gidiyor
Salon Sporları
26 Aralık 2012 Çarşamba 12:35
  • 1237
  • 2

6 güreşçi Hindistan’a gidiyor

Hindistan Güreş Federasyonun 2013 yılı güreş faaliyetleri içinde bulunan Uluslar Arası Güreş Turnuvasına ilimizden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Güreşçileri 6 sporcu ile katılacak
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Hindistan Güreş Federasyonun her yıl düzenlemiş olduğu Uluslar Arsı Güreş Turnuvasına ilimizde Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor takımında 6 güreşçi ve bir antrenör ile katılacaklar. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporun başarılı güreşçileri Nazmı Kahveciler, Mustafa Bayram, Faruk Akkoyun,Ali Imamoglu, Aptulhamit Altun,Tanju Gemici ve  antrenör olarak Bülent Gürbüz  gidecek.
 

2500 GÜREŞÇİ KATILACAK
İlimizin başarılı güreşçileri 1 Ocak Salı günü Bayreny Hava Yolları ile Bayreyn şehrine ordan Hindistan Mumbai şehrine geçip güreşlerin yapılacğı Pune şehrine geçecekler. Güreşlere, ABD; Pakistan, Türkiye, Avusturya, Avusturalya, Almanya, İran, Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan, Kanada, Meksika,  Nijerya, Yunanistan, Hollanda, Sudan, Ürdün, Belçika, Romanya, Cezayir, Fransa, Senegal, Danimarka, Peru, Solevenya, Urugay,  Kore,  Suudi Arabistan, Gürcistan ve Portekizülkelerinde yaklaşık 2500 güreşçinin katılması bekleniyor.
 

TEŞEKKÜR ETTİLER
Güreşçilerimiz Seka Güreş salonunda antrenörleri Bülent Gürbüz, Gürcan Kırcı ve Ömer Aslantaş nezaretinde günde çift antrenman yaparak hazırlanıyorlar. Güreşçilerimiz kendilerine destek veren başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`na, Güreş Şube Sorumlusu ve aynı zamanda Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Akif Karaosmanoğlu`na, Hayat Kimya Molfix fabrika Direktörü İbrahim Güler fabrika yöneticileri Mustafa Uğur ve emeği geçenler teşekkür etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ