KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
ACIBADEM’DE AMELİYAT OLDU ÜÇ AY SONRA MADALYA KAZANDI
ACIBADEM’DE AMELİYAT OLDU ÜÇ AY SONRA MADALYA KAZANDI
Salon Sporları
08 Nisan 2010 Perşembe 15:43
  • 1496
  • 0

ACIBADEM’DE AMELİYAT OLDU ÜÇ AY SONRA MADALYA KAZANDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü’nden Mehmet Söyler, geçtiğimiz Kasım ayında güreş karşılaşması sırasında sakatlandı.

Acıbadem Kocaeli Hastanesi`nde başarılı bir menüsküs ameliyatı olan güreşçi Söyler, 3 ay sonra Adana`da düzenlenen Türkiye Şampiyonası` nda 3. madalyasını almayı başardı!

Kocabey`i ziyaret etti
Geçtiğimiz Kasım ayında güreş karşılaşması sırasında sakatlanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü`nden Mehmet Söyler, Acıbadem Kocaeli Hastanesi`nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Kocabey ve ekibi tarafından menüsküs ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra sağlığına kavuşan ve minderlere dönerek 3. madalyası kazanan Mehmet Söyler, Doç. Dr. Yavuz Kocabey ve ekibine teşekkür ziyaretinde bulundu. Mesleğine tekrar dönebildiği için çok mutlu olduğunu ve bunda geçirdiği başarılı operasyonun büyük katkısının bulunduğunu belirten Mehmet Söyler, “Çok kısa zamanda antrenmanlara başlayabildiğim için bu şampiyonaya katılabildim ve Adana'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda üçüncülük madalyası almayı başardım. Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

Menüsküsü almadık
17 yaşındaki sporcunun menüsküs ameliyatını artroskopik ameliyatla gerçekleştiren Doç. Dr. Yavuz Kocabey, “Kullandığımız yöntem iyileşme süresinin de kısalmasını sağladı. Ayrıca Mehmet'in menüsküsünü almadık, sadece yırtığı tamir ettik. Mehmet çok genç ve başarılı bir sporcumuz. Bu nedenle minderlere en kısa sürede sağlığına kavuşarak dönmesi onun için çok önemliydi. Yaptığımız operasyon da onun bu amacına kavuşmasını sağladı. Sonuçtan hepimiz memnunuz” diye konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ