KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Amatörlere antrenman salonu
Amatörlere antrenman salonu
Salon Sporları
28 Aralık 2011 Çarşamba 13:16
  • 719
  • 0

Amatörlere antrenman salonu

Atıl durumdaki DMO’ya ait ambarlar lüks antrenman salonlarına dönüştürüldü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin Seka fabrika alanındaki eski Devlet Malzeme Ofisi`ni Bilgi Evi ve Spor Salonu`na dönüştürme projesinde sona gelindi. Amatör spor kulüplerinin de faydalanabileceği proje tamamlanmak üzere
 

 

 

6 AYRI ANTRENMAN SALONU
Binanın geniş kısmı antrenman amaçlı minder sporları için 6 ayrı salon haline getirildi.  Bilgi Evi kısmında ise odalar ayrılarak sınıflar oluşturuldu. Yıllardır atıl halde bulunan Devlet Malzeme Ofisi binası eğitim ve sporu bir arada sunan yapısıyla çocuklara hizmet verecek.
 

 

 

4 BİN METREKARE KULLANIM ALANI
Bugüne kadar yapılan çalışmalar sonucu şekillenen DMO binasında bölünen salonları boya işleri yapılıyor. Salonun tuvalet ve duş kısımlarında ıslak zeminlerin karoları yapılıyor. Bilgi Evi bölümde asma tavan ve havalandırma işleri sürüyor. 4 bin metrekarelik kullanım alanına sahip olan DMO binasının Bilgi Evi bölümünde bilgisayar laboratuarı, derslikler, etüt odaları, kütüphane ve idari kısımlar yer alıyor.
 

 

 

SPORCULAR ANTRENMAN YAPACAK
Binanın antrenman salonu bölümünde, judo, karate, yağlı güreş ve tekvando gibi başarılı sporcuların yetiştiği branşlarda antrenman yapılabilecek. Tam donanımlı spor merkezinde soyunma odaları, duşlar, sauna ve sağlık merkezi de yer alacak. Antrenman Salonu, pek çok sporcunun başarılara imza atmasına ortam hazırlayacak.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ