KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Balıkesir’de Karamürsel fırtınası
Balıkesir’de Karamürsel fırtınası
Salon Sporları
22 Eylül 2010 Çarşamba 13:37
  • 2143
  • 0

Balıkesir’de Karamürsel fırtınası

Karamürsel Belediyesi Taekwon-do takımı İller Arası Puanlı Taekwon-Do Ligi şampiyonasına katıldı. Karamürselli Taekwon-Docular Balıkesir’de fırtına gibi esti

Balıkesir`de estiler
18-19 Eylül 2010 tarihlerinde Balıkesir`de Kurt Dereli Spor Salonu`nda gerçekleştirilen 5. Etap Final İller Arası Taekwon-do liginde, Karamürsel Belediyesi Taekwondo takımını minik, yıldız, genç ve büyük olmak üzere 13 sporcu temsil etti. 16 takımın katıldığı Karamürsel Belediyesi Taekwon-do takımı sporcularından Aslı Parmak, Yıldız kategorisinde Birinci olarak altın madalya kazandı. Seyfullah Yayla, minikler kategorisinde ikinci olarak gümüş madalya alırken, Berat Taşçı minik kategorisinde üçüncü olarak bronz, madalya kazandı.


Derecelerle döndü

Nisa Çetin, Yıldızlar kategorisinde üçüncü olarak bronz madalya alırken, Asena Bengi Gençler kategorisinde üçüncü olarak bronz madalya almayı başardı. Feyzullah Yayla, Genç Erkekler kategorisinde üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Karamürsel Belediyesi Taekwondo takımı antrenörü İsa Gündağ,  İller Arası Puanlı Taekwon-Do Lig`i, 5. Etap Final İller Arası Taekwon-do Şampiyonası`ndan başarıyla döndüklerini belirterek, hedeflerinin Türkiye Şampiyonası`nda en iyi dereceyi elde etmek olduğunu söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ